Výběr členských příspěvků pro sezonu 2018/19

6.kolo: Fulnek – Kobeřice -dorost
10.9.2018

Výběr členských příspěvků pro sezonu 2018/19

Aktivní členové, vážení rodiče,
na základě směrnice schválené představenstvem klubu v minulém roce, byla přijata povinnost platby členského příspěvku. Každou sezonu jej budou platit všichni aktivní členové klubu, včetně našich nejmladších fotbalistů. Cílem výběru členských příspěvků je především stabilizace financování našeho mládežnického fotbalu. Náklady na výchovu mladých fotbalistů každým rokem rostou. Na jejich financování se podílí, formou dotace, město Fulnek a také další soukromí sponzoři. Tyto finanční prostředky přesto nestačí na plné pokrytí nákladů na fotbal ve Fulneku.

Výše členského příspěvku pro sezonu 2018/19 zůstává na částce 600 Kč. Příspěvek zahrnuje také poplatek za členství ve FAČR a bude splatný ve dvou splátkách – 300 Kč vždy na začátku podzimní a jarní části sezony. Platby prosím provádějte přímo na klubový účet č. 3213635329/0800

Členské příspěvky budou sloužit k pokrytí nákladů spojených s činností všech můžstev v našem klubu, především však těch mládežnických. Jedná se o dopravu k mistrovským a přátelským utkáním, startovné na turnajích, nákup dresů, míčů, tréninkových pomůcek, náklady na rozhodčí při domácích mistrovských utkáních, praní dresů, údržbu hřiště apod.

Pomozte nám, formou členských příspěvků, pokrýt část nákladů potřebných na provoz našeho klubu, podpořte rozvoj fotbalu ve Fulneku a staňte se jeho součástí. Děkujeme.

Michal Berger, předseda představenstva
David Sukup, místopředseda představenstva

 

Při platbě uveďte jako variabilní symbol rodné číslo dítěte nebo člena.
Při platbě do poznámky uveďte jméno a příjmení dítěte nebo člena.
Splatnost je pro podzimní část sezony do 15.10.2018, pro jarní část do 28.2.2019. Příspěvek lze ve výjimečných případech předat v hotovosti příslušnému trenérovi.

Oznámení o výběru členských příspěvků stáhnete pod tímto odkazem.

Jan Pavlica
Jan Pavlica
administrátor webu

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

fifteen − 8 =