5.kolo: Vřesina – Fulnek -dorost
4.9.2018
Výběr členských příspěvků pro sezonu 2018/19
27.9.2018

6.kolo: Fulnek – Kobeřice -dorost

8.9.2018 Fulnek : Kobeřice 1 : 5 ( 0:1 ).Další utkání,které se nám nepovedlo.Přes upozornění na chyby v předešlých utkáních je hra stále stejná.Soupeř byl ve všech herních činnostech lepší.Klademe si otázku co se změnilo nebo zanedbalo.V jarní části vybojovalo mužstvo 19 bodů.Odešli 2 hráči ( Chlebík L a Fojtík L ).Za ně nastupují Pírek a Holiš.Jinak zůstalo mužstvo stejné, ale herní projev se velmi zhoršil.Zhoršil se i přístup k treninkům a zápasům.Zatím podle odehraných utkání jsem zatím nejhorším mužstvem.

To se mi líbíZobrazit další reakce

Komentář

Komentáře
Jarmila Sestakova
Jarmila Sestakova možná je potřeba vnést do všeho trošku více optimismu a nadhledu….a nebrat vše tak tragicky….samé negativa a stálé kritiky,to asi nikomu nepomůže……jen můj názor.
3

Spravovat

To se mi líbíZobrazit další reakce

· Odpovědět · 20 h

Jan Stibůrek
Jan Stibůrek Milá Jarmilo,to co jsme vnášeli ve středu,pátek i v sobotu před utkáním, jsme těmi pochvalami a povzbuzenimi asi přehnali. Kritika nezvládnutí odehraných zápasů je snad na místě. J e snad normální,že hráč nastoupí do utkání a hned si koleduje o vyloučení? Vadí mu,že rozhodčí dlouho staví zeď,že dlouho zapisuje ž.k.,a střídání hráčů? Nutit hráče do pohybu a požadovat po nich aby nedrželi míč,nehráli individualisticky a chovali se slušně,to je moc co po nich chceme!!?? Že by utkání ovlivnilo to,že jsme jim o poločase zajistili ovoce a po zápase svačinu,že nejsou na to zvyklí. Snažili jsme se vytvořit nadstardantní podminky. Tak není to jenom o kritice. Základem je kvalitní přístup v treninku s plným nasazením,“co nedokážeš v tréninku,nedokážeš v utkání“. A ty palce nahoru,to je jen důkaz o tom,že kluci nejsou sebekritčtí a reagují na nevhodné interpelace a zneužívají to. Vymlouvat se na brankáře není fér,když jsme si za zápas skoro nevytvořili i slibnou situaci,mimo to,kdy šel Juřík sám na brankáře a Chrástecký následně nedokázal skórovat do prázdné branky a Šebestovou možnost ani nebudu komentovat………..o tom jsem přesvědčen a myslím,že nejsem sám.
Jan Stibůrek
Jan Stibůrek
trenér dorostu

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

4 × 2 =