4.kolo: Fulnek – Rýmařov
27.8.2018
6.kolo: Fulnek – Kobeřice -dorost
10.9.2018

5.kolo: Vřesina – Fulnek -dorost

5.kolo: ne 2.9.2018 Vřesina – Fulnek
výsledek: 4:3 /2:1/
sestava: Petřík – Žlebek, Šebesta, Bill, Holiš – Chrástecký, Bosák, Pírek, Rulíšek – Bouda,T.Šesták /24.Juřík/
branky: 8. 1:0, 28. 2:0, 36. 2:1 Pírek, 47. 3:1, 62. 4:1, 75. Rulíšek, 81. 4:3 Bosák
ž.k. T.Šesták, Šebesta, Bosák
Hodnocení: Po dvou nevydařených utkání,kdy jsme si řekli,že nebudeme tyto utkání rozplýtvávat,jsme dobře zvládli domácí zápas,jsme se asi mylně domnívali,že jsme našli výkonnost o kterou se budeme opírat v následujících soutěžních utkáních. A nešlo jen o herní disciplínu,ale i o psychické sebeovládání. Bohužel přišel další fotbalový víkend a všechna předsevzetí padla v niveč. Výsledek vypadá pro někoho příznivě,ale rodil se v herních a opět v psychických bolestech. Domácí hráli velmi jednoduchý fotbal,bez zbytečného držení míče a rychlými přihrávkami do pohybu si vytvářeli brankové příležitosti,které využili. Pokyny do zápasu byly,nedržet míče,jít do kombinací,zvládnout psychiku a dát si pozor na začátky poločasů. Nestalo se ani jedno! Středová lajna mimo Pírka se nevracela pro odražené míče nebo pro přihrávku. Psychika,to je snad španělská vesnice. Každý kontakt se soupeřem jsme brali jako napadení,což jsme museli soupeřovi a rozhodčímu dát najevo. Rozhodčí prý pískal špatně,ba naopak byl dobrý. Mohl nám udělit dvě červené karty ale neudělal to,řešil to tím,že přišel za námi opakovně a doporučoval nám ať vystřídáme co nejrychleji zejména hráče č.15 a posléze i č.10. Je zarážející jak si mladiství hrači dovolují vulgárně napadat rozhodčího a z každého zákroku v souboji vypadává výraz /a teď se omlouvám/ ty Píčo. Kdyby jsme měli tolik přesných přihrávek jak vysloveného výrazu,tak přehráváme všechny soupeře.
Udělal li hráč chybu, měl by se ji snažit ihned napravit a ne dívat se jak soupeř skóruje.
Domácí udělali v průběhu utkání pět změn tzn.půl družstva,a tím nám umožnil abychom ho zatlačili před jeho branku. Snížili jsme po stálém tlaku v 75.min.Rulíškem po přihrávce Chrásteckého na 4:2 a v 91.min.Bosákem na 4:3.
Zápas jsme v této fázi mohli dokonce otočit,ale i ty nejvyloženější šance jsme nedokázali využít. Zakončení bylo nedůrazné i nepřesné a nebo nám je domácí golman vychytal,ten svůj tým podržel! V prvním poločase ještě skóroval ve 36.min.na 2:1 Pírek po zahrání standartky Bosákem.
Žluté karty dostávají stále stejní hráči.
Příští zápas sobota 8.9.ve 12:30 hod.sraz 11:30 hod.Fulnek – Kobeřice.
/Rýmařov – Kobeřice 6:1/
Jan Stibůrek
Jan Stibůrek
trenér dorostu

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

thirteen − eleven =