Fotbal Fulnek – TJ Sokol Hukvaldy 3:1 (1:0)
12.4.2018
První místo staré gardy na Memoriálu Josefa Gracílka
14.8.2018

Dorost: Fulnek – Dolní Lhota

2.kolo: Fulnek – Dolní Lhota
výsledek: 1:5 /1:3/
sestava: Strnadel /46.Petří/ – Žlebek, Šebesta, Bill, Holiš – Chrástecký, Bosák /61.Bouda/, Pírek, Juřík – Markovič, T.Šesták /52.Berka/
branky: 2. 0:1 (p.k.), 16. 1:1 Markovič, 24. 1:2, 42. 1:3, 48. 1:4, 80. 1:5
ž.k.: Žlebek, Bosák, Markovič, T.Šesták

Soupeř podal na rozdíl od nás vyrovnaný výkon,využil naše hrubé individuelní chyby. Utkání bylo do 30 min. vyrovnané,kdy jsme měli jít za stavu 0:0 do vedení minimálně o dvě branky,ale i tu nejvyloženější ze 7 metrů jsme Markovičem po přihrávce Chrásteckého nevyužili a trefili jen brankáře hostů. Chybu jsme udělali už v začátku utkání,kdy Bill zbytečně atakoval protihráče ze zadu v pokutovém území na spojnici brankové čáry a čáry vymezující pokutové území v pravo od brankáře a rozhodčí za toto provinění nařídil pokutový kop,který hosté proměnili. Skoré jsme srovnali po zatažení míče Chrásteckým po pravé straně a přesným centrem na Markoviče,který tuto přihrávku zakončil brankou. Druhou branku jsme dostali po chybě Strnadela,když neudržel míč nad hlavou a hosté doráželi míč do branky. Naše obrana nereagovala na tuto situaci. Třetí branka padla po chybě Pírka ve středu hřiště,kdy si míč nepokryl tělem,soupeř mu míč odebral a z brejku zvýšil na 3:1. Čtvrtá branka v počátku druhého poločasu padla ze skrumáže před malým vápnem,kdy obrana pomalou reakcí nezabránila v zakončení. Poslední branku vstřelili hosté ze standardní situace z 18m,využil chybné postavení našich hráčů ve zdi ve spolupráci s Petříkem v brance.
Náš výkon ovlivnila a to opakovaně,zejména psychika hráčů a jejich odolnost na stresové situace. Začínají hledat chyby ne u sebe,ale na rozhodčím a soupeřovi,který byl v těchto momentech pokornější. Navíc jsme začali místo kombinací,řešit hru individuálními prvky,jako je dlouhé držení míče se snahou projíti vším co stojí v cestě. Přidali se problémy s prvním dotykem,přesností přihrávek a jistotou na míči pod tlakem.
Na příští utkání zajíždíme v sobotu 18:8. do Velké Polomi v 7:40 hod. /Darkovičky-V.Polom 7:0/

Jan Stibůrek
Jan Stibůrek
trenér dorostu

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

two × 1 =