4.kolo: Fulnek – Rýmařov

Výsledek: 5:2 /1:1/
Sestava: Peřík – Žlebek, Šebesta, Bill, Holiš – Chrástecký, Bosák, Pírek /77.Lichovník/, Rulíšek /65.Bouda/ – Juřík, Markovič /46.T.Šesták/
náhr.brankář: Strnadel
branky: 27.m.0:1, 45m.1:1 Bosák p.k., 50m.2:1 T.Šesták, 59m.2:2, 65m.3:2 Bosák p.k., 67m.4:2 Bosák, 73m.5:2 Žlebek
ž.k.: Šebesta
Soupeř v prvním poločase hrál rychlý,kombinační fotbal,který nás nutil být stále v pohotovosti a vysokém nasazení. Chybou bylo,že jsme se velmi často snažili soupeře přehrát dlouhými,nakopávanými míči za obranu. Tím,že hostující obrana byla rychlostně vybavena,tak jsme se nedostávali do finálních situací. Prosazovali jsme se,když jsme použili kombinaci a také proto byly vytvořeny gólové příležitosti-Juřík sám na brankáře,neproměnil, Bosák po individuální akci zakončoval nedůrazně, opět Juřík ze slibné situace nezakončil, Chrástecký z dobré pozice přestřelil. Soupeř ve 27 min. překvapil obranu i Petříka a ze 20ti metrů trefil pod horní tyč. Naše snaha o srovnání vyústila ve 45 min.,kdy po zaváhání hostujícího brankáře se k míči dostal Rulíšek a brankář jej fauloval v pokutovém území. Pokutový kop s přehledem proměnil Bosák a tak do kabin jsme šli za nerozhodného stavu 1:1.
Do druhého poločasu jsme šli s tím,že budeme trpěliví,budeme dávat míč rychleji od nohy,dáme více pohybu a přidáme na agresivitě a hlavně budeme aktivnější v pokutovém území soupeře a v naší obraně zvýšíme pozornost a podpoříme ofenzívu. V 50 min.po dohrávání souboje se k míči dostal T.Šesták a upravil stav v náš prospěch na 2:1 a potvrdil jeho správné nasazení do druhého poločasu a také jeho zlepšení hry. Hosté naší zkvalitnění hry narušili v 59 min.,kdy jsme vinou nedůrazu ve středním pásmu na naší polovině přišli o míč,obrana na tuto situaci zareagovala pozdě a rychlý protihráč situaci využil a srovnal na 2:2. Od této chvíle jsme soupeře zatlačili na jeho polovinu,zvýšili jsme aktivitu v pokutovém území,zlepšili jsme krytí míče a výsledkem toho byl druhý pokutový kop za faul na Bosáka,který také v 65 min.sám proměnil na 3:2. Po následné kombinaci v 67 min.uvolnil T.Šesták přihrávkou Bosáka,který opět s jistotou zakončil na 4:2. Další závar před hostující brankou v 73 min.po odraženém míči a skvělou ranou z voleje bez přípravy rozvlnil síť Žlebek a završil stav utkání na příjemných 5:2.
Díky všem aktérům v tomto utkání. Výrazné zlepšení výkonnosti. Pouze jediná žlutá karta za taktické přerušení hry.
5.kolo,ne 2.9.2018 Vřesina – Fulnek, začátek 14:00 hod.,odjezd 12:15 hod.