Starší přípravka – finále „A“ Krajské zimní ligy MSKFS

Starší přípravka postoupila do finálového turnaje Krajské zimní ligy MSKFS
7.3.2018
Filozofie práce s naší přípravkou
20.3.2018

Starší přípravka – finále „A“ Krajské zimní ligy MSKFS

Dne 17.3.2018 odehrála starší přípravka finálový turnaj Krajské zimní ligy MSKFS v Brušperku. Do finále se probojovalo osm z celkového počtu 24 týmů. V základní části finálového turnaje scházelo k postupu mezi první čtyři týmy jedno vítězství. Naši hráči obsadilli v tomto turnaji celkově šesté místo, které považujeme za úspěch. Obzvláště, když se do finále „A“ naše děti probojovaly již druhým rokem. Nejcennějšími zůstávají zkušenosti a vzpomínky. Tento vícekolový turnaj je připravován na velmi dobré úrovni.

Tomáš Dohnal
Tomáš Dohnal
šéftrenér přípravky

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

15 + three =