Informace pro rodiče
26.2.2018
Starší přípravka postoupila do finálového turnaje Krajské zimní ligy MSKFS
7.3.2018

Rozpis zápasů pro jarní část 2017/18

DATUM ČAS DOMÁCÍ HOSTÉ TÝM ODJEZD
sobota 24.3.2018 12:00 Fulnek Polanka dorost
sobota 24.3.2018 15:00 Ostravice Fulnek muži 12:30
sobota 31.3.2018 15:30 Fryčovice Fulnek muži 13:30
neděle 1.4.2018 15:00 Hradec n. Moravicí Fulnek dorost 13:15
sobota 7.4.2018 11:45 Fulnek Dolní Benešov dorost
sobota 7.4.2018 15:30 Fulnek Hukvaldy muži
sobota 7.4.2018 11:45+13:30 Kobeřice Fulnek ml.+st.žáci 10:30
neděle 7.4.2018 15:30 Bravinné Fulnek muži B
pátek 13.4.2018 15:30 Fulnek Frenštát B přípravka
sobota 14.4.2018 9:00+10:45 Fulnek Vítkov ml.+st.žáci
sobota 14.4.2018 13:00 Heřmanice Fulnek dorost 11:00
sobota 14.4.2018 16:00 Veřovice Fulnek muži 14:15
sobota 14.4.2018 16:00 Hostašovice Fulnek muži B
pátek 20.4.2018 16:00 Studénka Fulnek přípravka 15:00
sobota 21.4.2018 13:00 Fulnek Studénka dorost
sobota 21.4.2018 16:00 Fulnek Spálov muži
neděle 22.4.2018 9:00+10:45 Dolní Benešov Fulnek ml.+st.žáci 07:45
neděle 22.4.2018 16:00 Fulnek Jistebník B muži B
pátek 27.4.2018 16:00 Fulnek Starý Jičín přípravka
sobota 28.4.2018 10:00+11:45 Město Albrechtice Fulnek ml.+st.žáci 08:00
sobota 28.4.2018 16:30 Lubina Fulnek muži B
neděle 29.4.2018 11:00 Rýmařov Fulnek dorost 10:12
neděle 29.4.2018 16:30 Jeseník nad Odrou Fulnek muži 15:00
úterý 1.5.2018 16:30 Frenštát A Fulnek přípravka 15:00
čtvrtek 3.5.2018 16:30 Bílovec B Fulnek přípravka 15:30
sobota 5.5.2018 9:00+10:45 Fulnek Bruntál ml.+st.žáci
sobota 5.5.2018 13:30 Fulnek Kobeřice dorost
sobota 5.5.2018 16:30 Fulnek Mořkov muži
neděle 6.5.2018 16:30 Fulnek Mankovice muži B
úterý 8.5.2018 16:30 Fulnek Nový Jičín A přípravka
středa 9.5.2018 17:00 Fulnek Zlatníky dorost
pátek 11.5.2018 16:30 Fulnek Nový Jičín B přípravka
sobota 12.5.2018 9:00+10:45 Fulnek Slavia Opava ml.+st.žáci
sobota 12.5.2018 16:30 Lubojaty Fulnek muži B
neděle 13.5.2018 15:00 Horní Benešov Fulnek dorost 12:45
neděle 13.5.2018 16:30 Starý Jičín Fulnek muži 15:00
pátek 18.5.2018 17:00 Fulnek Mořkov přípravka
sobota 19.5.2018 14:00 Fulnek Klimkovice dorost
sobota 19.5.2018 17:00 Fulnek Odry muži
neděle 20.5.2018 9:00+10:45 Vrbno p.P. Fulnek ml.+st.žáci 07:00
neděle 20.5.2018 17:00 Fulnek Straník muži B
středa 23.5.2018 17:00 Vítkov Fulnek dorost 15:30
pátek 25.5.2018 17:00 Odry Fulnek přípravka 16:00
sobota 26.5.2018 9:00+10:45 Fulnek Budišov ml.+st.žáci
sobota 26.5.2018 10:00 Ostrava Jih Fulnek dorost 08:30
sobota 26.5.2018 17:00 Kopřivnice Fulnek muži 15:15
neděle 27.5.2018 11:00 Fulnek Heřmanice muži B
pátek 1.6.2018 17:00 Fulnek Kopřivnice přípravka
sobota 2.6.2018 9:00+10:45 Břidličná Fulnek ml.+st.žáci 07:30
sobota 2.6.2018 14:00 Fulnek Dolní Lhota dorost
sobota 2.6.2018 17:00 Fulnek Tichá muži
sobota 2.6.2018 17:00 Kujavy Fulnek muži B
čtvrtek 7.6.2018 17:00 Bílove A Fulnek přípravka 16:00
sobota 9.6.2018 14:00 Fulnek Svinov dorost
sobota 9.6.2018 17:00 Vlčovice Fulnek muži 15:00
neděle 10.6.2018 17:00 Fulnek Bernartice muži B
sobota 16.6.2018 17:00 Fulnek Pustějov muži
neděle 17.6.2018 14:45 Darkovičky Fulnek dorost 13:00
Jan Pavlica
Jan Pavlica
administrátor webu

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

ten + 16 =