Výsledky přípravky
18.3.2016
Informace pro rodiče
26.2.2018

20. ročník halového turnaje přípravek

Pro obě naše přípravky byl nejzajímavější a nejprestižnější domácí 20. ročník halového fotbalového turnaje v tělocvičně TJ Fulnek za účasti pěti oddílů po dvou družstvech - domácí Fotbal Fulnek a hosté FC Baník Ostrava – dívky, TJ Družstevník Děrné, TJ Odry a Fotbal Studénka.

Poděkování

Všem níže jmenovaným moc děkujeme. Pamětní medaile obdrželi:

Trenéři:
Petr Zomber, Michal Žárský - FC Baník Ostrava
Petr Daňa, Petr Pazdera, Miroslav Krystek - TJ Družstevník Děrné
Martin Dýčka, Josef Kotásek - Fotbal Studénka
Zdeněk Lukáš, Ladislav Kučák, Vlastimil Florik -TJ Odry
Tomáš Dohnal, Jan Stibůrek - Fotbal Fulnek
Časoměřiči: Jakub Šebesta, Tadeáš Petřík
Rozhodčí: Jan Šesták, Jaroslav Šesták, Zdeněk Ertel
Za obětavou práci: rodina Šebestových a paní Brožová

Poděkování patří také paní Růženě Orlíkové za výkon zdravotní služby a za pomoc v průběhu turnaje panu Romanovi Lachkému, Radimu Krásovi, Davidu Sukupovi a paní Lachké, Benýškové starší i mladší.

Ohlasy účastníků

Potvrdilo se,že tento turnaj má vysokou kulturní, společenskou a sportovní úroveň, což dokazují i reference zúčastněných.

TJ Odry: Chlapi, výborně zorganizovaný turnaj, bez sebemenších problémů - průběh, koordinace, vyhodnocení, ocenění, kvalita a množství občerstvení, kvalitní zázemí pro všechny přítomné. Díky. Mgr. Vlastimil Florik

FC Baník Ostrava: Děkujeme za pozvání, doufáme, že naše hráčky tento skvělý turnaj obohatily a ukázaly, že si i dívky mohou bavit fotbalem. Pokud bude příští rok ze strany pořadatele zájem, rádi opět přijedeme. Děkujeme, vše na vysoké úrovni. Michal Žárský

TJ Děrné: Děkujeme, kluci byli nadšeni. Výborně připravený turnaj. Petr Daňa

Děkujeme za tyto lichotivé zprávy. Tyto fotbalové akce pro naše nejmenší budou určitě i nadále pokračovat, jak ujistil budoucí organizátor Tomáš Dohnal.

Jan Stibůrek s radostí předal tuto štafetu svému nástupci. Po 15-ti předešlých ročnících to byl také poslední, který doposud spoluorganizoval se svým kolegou panem Ing. Vladislavem Varmužou, který byl zakladatelem této tradice. Za tuto dobu děkujeme všem, kteří nás podporovali, spolupracovali a vycházeli vstříc. Byla to skvělá spolupráce, které jsem si vážil, vážím a vážit nepřestanu.

Autor článku: Jan Stibůrek

 

Jan Pavlica
Jan Pavlica
administrátor webu

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

sixteen − 3 =